Najlepszy program antywirusowy dla systemu Windows

Rośnie liczba zagrożeń internetowych. Nigdy nie narażaj swoich danych ani bezpieczeństwa – chroń swój komputer z systemem Windows lub laptop za pomocą wiodącego oprogramowania antywirusowego! Poniższa tabela rankingowa przedstawia przegląd skuteczności ochrony i innych ważnych funkcji najlepszych programów antywirusowych dla urządzeń z systemem Windows. Wszystkie programy antywirusowe z tej listy zapewniają dobrą podstawową ochronę. Jednak nasze 3 najpopularniejsze programy antywirusowe zapewniają znacznie lepszą ochronę!

Wyłączenie odpowiedzialności reklamodawcy

Nasza najlepsza oferta
Oszczędzaj: 84%
up1
TotalAV
TotalAV
 • Najlepsza oferta
 • Doskonały wynik na TrustPilot: 4,8 na 5 (29 765 recenzji)
 • Najlepsza ochrona przed wirusami i zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem
 • Lekki i wydajny na PC, Mac, Android i iOS
9.8
Najlepszy ogólnie
509,00 zł
Od 81,00 zł
Odwiedź stronę
2
PC Protect
PC Protect
 • Bezpieczne i prywatne przeglądanie stron internetowych
 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed najnowszymi zagrożeniami
 • Zgodność z systemami Windows, Mac, Android i iOS
 • Posiada również wbudowany VPN
9.4
Bardzo dobry
509,00 zł
Od 81,00 zł
Odwiedź stronę
up3
Scanguard
Scanguard
 • Blokuj szkodliwe zagrożenia w czasie rzeczywistym
 • 5 licencji na ochronę wszystkich urządzeń
 • Wbudowane zaawansowane zabezpieczenia internetowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
9.3
Bardzo dobry
595,00 zł
Od 145,00 zł
Odwiedź stronę
4
Panda
Panda
 • Sztuczna inteligencja wykrywa ataki, zanim jeszcze się wydarzą
 • Otrzymuje najwyższe oceny za blokowanie złośliwych stron internetowych
 • Każdy pakiet zawiera darmową sieć VPN (150 MB/dzień)
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
9.2
Bardzo dobry
214,99 zł
Od 107,49 zł
Odwiedź stronę
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Zabezpieczenie typu
 • Wybór redakcji PCMag – luty 2024 r.
 • Wybitny produkt związany z bezpieczeństwem 2023 r.– AV-Comparatives
 • Wybór redakcji TechRadar – styczeń 2024 r.
8.6
Dobry
269,98 zł
Od 148,49 zł
Odwiedź stronę

FAQ

Wraz z postępem technologii wirusy i złośliwe oprogramowania stają się coraz bardziej wyrafinowane. Coraz więcej czasu spędzamy na naszych urządzeniach, nic więc dziwnego, że przestępcy również przenieśli swoją uwagę do sieci.

Brak programu antywirusowego na komputerze jest jak niezapinanie pasów podczas jazdy samochodem. Możesz nigdy ich nie potrzebować, ale jeśli okaże się to niezbędne, będziesz żałował, że ich nie masz.

I nawet jeśli możesz bardzo uważać na to, które linki klikasz, które strony odwiedzasz itp. - czy naprawdę możesz być w 100% pewien, że wszyscy w twoim domu przestrzegają tych samych surowych środków ostrożności? Jeśli masz rodzinę, ważne jest, abyś ją chronił, instalując pakiety bezpieczeństwa na wszystkich urządzeniach.

Większość programów antywirusowych kosztuje mniej niż 200 zł rocznie – nie stań się ofiarą cyberprzestępczości za tak marną kwotę. Już dziś chroń siebie i swoją rodzinę!
W Internecie istnieje niezliczona liczba zagrożeń bezpieczeństwa powodujących spustoszenie w urządzeniu z systemem Windows, w tym ataki typu phishing, oprogramowanie ransomware, oprogramowanie szpiegowskie i inne złośliwe oprogramowanie.

Ataki phishingowe wykorzystują nikczemne metody gromadzenia danych osobowych. Przykładem może być strona internetowa wyglądająca dokładnie tak, jak strona internetowa twojego banku, a jej celem jest kradzież danych logowania do usługi bankowości internetowej. Programy antywirusowe analizują odsyłacze i pliki, aby upewnić się, że użytkownicy nie ulegną takim atakom phishingowym.

Oprogramowanie wymuszające okup jest przeznaczone do wyłączania komputera z systemem Windows lub ograniczania jego możliwości do czasu zapłacenia okupu za usunięcie tych ograniczeń. Silny program antywirusowy uniemożliwi ransomware przejęcie kontroli nad urządzeniem.

Złośliwe oprogramowanie to bardziej ogólny termin, ponieważ istnieje wiele różnych typów złośliwego oprogramowania. Do tej kategorii należą programy takie jak konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące, ponieważ można ich używać do śledzenia naciśnięć klawiszy użytkowników w celu uzyskania danych osobowych lub zainstalowania innego złośliwego oprogramowania na urządzeniu.
Oprogramowania antywirusowe różnią się nieco między sobą, ponieważ każdy program antywirusowy ma właściwości i zalety, które czynią go wyjątkowym. Niektóre programy antywirusowe są projektowane w większym stopniu, aby nie wpływały na wydajność urządzenia, podczas gdy inne są bardziej rygorystyczne pod względem bezpieczeństwa i obciążają zasoby.

Programy antywirusowe różnią się między sobą funkcjami. Możliwość zabezpieczenia haseł lub prywatnego przeglądania za pomocą VPN to rzeczy, które stały się powszechne w branży antywirusowej, ponieważ zwykłe eliminowanie wirusów z urządzeń nie jest już jedyną rzeczą, którą te programy mogą zrobić.

W efekcie podjęcie decyzji, które funkcje mają dla ciebie największe znaczenie, i wybranie programu, który może je zapewnić, staje się nieco przytłaczające. Nasza strona internetowa ułatwia ten proces, przeglądając główne funkcje i informując naszych czytelników o tym, jakie programy oferują te funkcje, aby mogli zdecydować, którego programu użyć, mając na uwadze te informacje.
Możliwość różne bezpłatne programy antywirusowe dla komputerów z systemem Windows i warto zapytać, czy można z nich korzystać zamiast płatnych wersji. Niestety, eksperci ds. bezpieczeństwo odkryli w sklepie z aplikacjami sporych nieuczciwych programów, które twierdzą, zapewniają ochronę, a spowalniają urządzenia, a nawet wykradają dane. Najlepiej lepiej jest korzystać z programu antywirusowego renomowanej firmy niż żadnego programu antywirusowego, dodatkowe funkcje bezpieczeństwa płatnych wersji i ich niskiej rocznej ceny, że ogólnie się bardziej poleca.
Wirusy tworzone są z wielu powodów, ale najczęstszym jest zarabianie pieniędzy. Twórcy złośliwego oprogramowania często gromadzą dane osobowe swoich ofiar, co umożliwia im kradzież tożsamości i kupowanie rzeczy za pomocą skradzionych kart kredytowych lub środków bankowych. A w związku z niedawnym wzrostem ilości oprogramowania ransomware przestępcy ci mogą nawet zablokować twój komputer, dopóki nie zdobędą pieniędzy, których szukają.

Chroń siebie online, używając oprogramowania antywirusowego do ochrony komputera. Przyzwoite oprogramowanie antywirusowe zapewni ochronę przed oprogramowaniem ransomware lub śledzeniem danych osobowych za pomocą programów takich jak oprogramowanie szpiegowskie.
Nowoczesne programy antywirusowe są bardzo przyjazne dla użytkownika i może ich używać dosłownie każdy. Interfejsy użytkownika tych programów są specjalnie zaprojektowane, aby były łatwe w nawigacji, dzięki czemu można uruchamiać skanowanie lub korzystać z innych funkcji bezpieczeństwa jednym kliknięciem przycisku. Nawet początkujący użytkownicy komputerów powinni mieć możliwość uruchamiania tych nowoczesnych programów antywirusowych na swoim komputerze z systemem Windows. Nawet jeśli napotkasz problem, wszystkie nasze najlepsze typy mają bardzo pomocne i zawsze dostępne zespoły obsługi klienta, które pomogą ci rozwiązać wszelkie napotkane problemy.
Dość staromodny pogląd dotyczący programów antywirusowych mówi, że używanie ich negatywnie wpłynie na wydajność systemu Windows. Chociaż bezpieczeństwo jest ważne, ludzie nadal nie chcą spowalniać swoich urządzeń. Na szczęście większość programów antywirusowych zaprojektowanych dla urządzeń z systemem Windows nie spowolni twojego urządzenia i będzie działać głównie niezauważalnie w tle, cicho wykonując zadanie ochrony.

Wyłączenie odpowiedzialności

Zastrzeżenie: najlepszeantywirusy.pl to bezpłatne źródło online, którego celem jest dostarczenie czytelnikom przydatnych informacji o najlepiej sprzedających się programach antywirusowych. Firmy antywirusowe prezentowane na naszej stronie wypłacają nam wynagrodzenie, co ma również wpływ na umieszczanie i ekspozycję, jaką te firmy uzyskują. Recenzje i informacje przedstawione na naszej stronie stanowią wyłącznie naszą opinię i są pokazane wyłącznie w celach informacyjnych i badawczych. Nie możemy jednak zagwarantować dokładności tych informacji ze względu na nieustannie zmieniający się charakter branży antywirusowej.

 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY:X