Recenzja TotalAV

Podsumowanie: TotalAV to potężny, wydajny, kompleksowy pakiet cyberbezpieczeństwa – najlepsza ochrona online na rok 2024!
👍 ZALETY:
 • Działa świetnie na komputerach z systemem Windows, Mac, Android i iOS
 • Bezkonkurencyjny pod względem stosunku jakości do ceny (oferta ograniczona czasowo: oszczędź 85% za pośrednictwem naszego linku)
 • Błyskawicznie identyfikuje zagrożenia
 • Zaawansowana ochrona przed ransomware szybko rozpoznaje i izoluje próby ransomware
 • Bezpieczne rozszerzenie przeglądarki chroni przed próbami phishingowymi i fałszywymi stronami internetowymi
 • Dostrajanie systemu przyspiesza ogólną wydajność
 • Wbudowane zaawansowane narzędzia firewall
 • Wsparcie techniczne przez email i czat dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dla wszystkich planów
 • Zawiera 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, możesz go więc wypróbować przed zakupem
👎 WADY:
 • Brak ochrony dla systemu Linux
 • Może być używany tylko na maksymalnie 6 urządzeniach
 • Pomoc telefoniczna jest dostępna tylko w przypadku planów płatnych
 • Bezpłatna wersja wielokrotnie próbuje uaktualnić użytkowników do wersji płatnej
Funkcje bezpiczeństwa

Funkcje są siłą napędową każdego oprogramowania antywirusowego, a TotalAV ma ich wiele, aby chronić swoich użytkowników. Lista dostępnych funkcji różni się w zależności od zastosowanego poziomu oprogramowania, chociaż zarówno wersja bezpłatna, jak i różne poziomy wersji płatnej, wystarczy, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.

Wszystkie edycje premium TotalAV zapewniają ochronę przed wirusami w czasie rzeczywistym, ochronę przed phishingiem oraz narzędzia wspomagające wydajność komputera. Wyższe poziomy oprogramowania premium obejmują również narzędzia do zarządzania hasłami i ochronę smartfonów, co zapewnia dodatkowy spokój. Możliwość dostosowania poziomu ochrony i szeroka gama funkcji do wyboru sprawiają, że TotalAV jest zwycięzcą pod względem dostępnych funkcji.

Inną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest Safe Browsing VPN, która jest usługą dodatkową. Ta sieć VPN umożliwia użytkownikom anonimowe przeglądanie sieci i omijanie ograniczeń dotyczących treści geograficznych przy jednoczesnej ochronie danych osobowych.

Interfejs użytkownika i wpływ na wydajność

Oprogramowanie antywirusowe powinno być łatwe do zrozumienia pod względem nawigacji, aby użytkownicy mogli bezstresowo korzystać z ochrony. Na szczęście TotalAV robi to, oferując proste w obsłudze menu, co pozwala użytkownikom łatwo decydować, w jaki sposób chcą chronić swoje urządzenia.

TotalAV umożliwia użytkownikom wykonywanie szybkich skanów, kompleksowych skanów systemu, sprawdzania plików poddanych kwarantannie i nie tylko dzięki łatwym do śledzenia linkom na stronie głównej oprogramowania. Zamiast klikania wielu ekranów, aby osiągnąć te cele, wszystkie można zrobić w ciągu kilku sekund, aby zapewnić spokój ducha tak szybko, jak to możliwe.

Instalacja TotalAV jest również prosta, ponieważ oprogramowanie to ma charakter plug-and-play, który nie wymaga od użytkowników przechodzenia przez długi proces konfiguracji. I chociaż użytkownicy mogą się martwić, że oprogramowanie antywirusowe może wpłynąć na wydajność ich urządzeń, oprogramowanie TotalAV świetnie sobie radzi, nie zakłócając działania urządzeń z systemem Windows, iOS i Android. Funkcja czyszczenia dysku TotalAV może nawet pomóc użytkownikom zwolnić miejsce, aby poprawić wydajność!

Licencje i pakiety

Osoby szukające bezpłatnej ochrony, mogą pobrać bezpłatną wersję TotalAV na jedno urządzenie. Choć bezpłatna wersja nie zawiera wszystkich funkcji wersji premium oprogramowania, jest to przyzwoita opcja dla tych, którzy szukają ochrony jednego urządzenia bez konieczności wydawania choćby grosza.

Jeśli natomiast jesteś zainteresowany wersją premium oprogramowania, możesz uzyskać do pięciu licencji na urządzenie, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z wersji oprogramowania najwyższego poziomu. Oczywiście w tym oprogramowaniu premium dostępnych znajdziesz o wiele więcej funkcji niż w wersji bezpłatnej. Elementy takie jak narzędzia do zarządzania hasłami i ochrona urządzeń mobilnych są wartościowymi powodami do aktualizacji, oprócz zwiększonej liczby licencji na urządzenia.

Należy również zauważyć, że wszystkie płatne wersje oprogramowania TotalAV są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Daje to użytkownikom możliwość zapoznania się z TotalAV bez konieczności podejmowania długoterminowych zobowiązań od razu. Ponieważ celem oprogramowania antywirusowego jest zapewnienie użytkownikom spokoju, gwarancja zwrotu pieniędzy może właśnie to zapewnić.

Dzięki tak imponującej ofercie TotalAV uzyskuje doskonały wynik dla swojej wartości.

O firmie

SS Protect to firma odpowiedzialna za TotalAV. To stosunkowo nowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która ma również biura w Stanach Zjednoczonych. SS Protect stworzyli również inne programy antywirusowe, takie jak Scanguard i PC Protect, ponieważ nadal budują wiarygodność w branży antywirusowej.

Wsparcie klienta

Obsługa klienta oferowana przez TotalAV jest jednym z jego największych atutów. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do potrzebnej pomocy na wiele sposobów, od samopomocy w formie często zadawanych pytań i bazy wiedzy po szereg opcji obsługi klienta z zaangażowanymi osobami. Dostępne są opcje pomocy technicznej przez e-mail, telefon i czat na żywo, a nabywcy oprogramowania wyższego poziomu otrzymują priorytetową opiekę.

Nasza opinia: Dobra jakość, dostosowywalna ochrona

TotalAV to program, który świetnie radzi sobie z oferowaniem dostosowywalnych rozwiązań użytkownikom szukającym ochrony przed zagrożeniami bezpieczeństwa. Od bezpłatnej, podstawowej ochrony po opcje ochrony premium – możliwość wybrania przez użytkowników sposobu, w jaki się chronią, jest niesamowita. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi i wysokiej jakości obsłudze klienta TotalAV jest polecany na każdym poziomie.
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY:X