Najlepszy program antywirusowy dla urządzeń mobilnych

Chroń swoje urządzenie z Androidem lub iPhone dzięki wiodącym aplikacjom antywirusowym dostępnym już dziś...

Wyłączenie odpowiedzialności reklamodawcy

Nasza najlepsza oferta
Oszczędzaj: 81%
up1
TotalAV
TotalAV
 • Najlepsza oferta
 • Doskonały wynik na TrustPilot: 4,8 na 5 (29 765 recenzji)
 • Najlepsza ochrona przed wirusami i zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem
 • Lekki i wydajny na PC, Mac, Android i iOS
9.8
Najlepszy dla urządzeń mobilnych i tabletów
42,00 zł
Od 8,00 zł
Odwiedź stronę
up2
PC Protect
PC Protect
 • Bezpieczne i prywatne przeglądanie stron internetowych
 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed najnowszymi zagrożeniami
 • Zgodność z systemami Windows, Mac, Android i iOS
 • Posiada również wbudowany VPN
9.4
Bardzo dobry
509,00 zł
Od 81,00 zł
Odwiedź stronę
3
Scanguard
Scanguard
 • Blokuj szkodliwe zagrożenia w czasie rzeczywistym
 • 5 licencji na ochronę wszystkich urządzeń
 • Wbudowane zaawansowane zabezpieczenia internetowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
9.3
Bardzo dobry
595,00 zł
Od 145,00 zł
Odwiedź stronę
4
Panda
Panda
 • Sztuczna inteligencja wykrywa ataki, zanim jeszcze się wydarzą
 • Otrzymuje najwyższe oceny za blokowanie złośliwych stron internetowych
 • Każdy pakiet zawiera darmową sieć VPN (150 MB/dzień)
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
8.8
Bardzo dobry
214,99 zł
Od 107,49 zł
Odwiedź stronę
5
Bitdefender
Bitdefender
 • Zabezpieczenie typu
 • Wybór redakcji PCMag – luty 2024 r.
 • Wybitny produkt związany z bezpieczeństwem 2023 r.– AV-Comparatives
 • Wybór redakcji TechRadar – styczeń 2024 r.
8.6
Bardzo dobry
269,98 zł
Od 148,49 zł
Odwiedź stronę

FAQ

Smartfony są w rzeczywistości bardziej narażone na naruszenia bezpieczeństwa i wirusy niż komputery stacjonarne lub laptopy, zwłaszcza jeśli łączysz się z Internetem za pośrednictwem publicznej sieci Wi-Fi.

Jeśli logujesz się na swoje konto bankowe za pomocą urządzenia mobilnego, sprawdzasz pocztę email, robisz prywatne zdjęcia sobie lub twoim bliskim oraz odwiedzasz serwisy społecznościowe, musisz mieć świadomość, że wszystkie te dane są narażone na kradzież, utratę lub zmianę twoich danych przez cyberprzestępców, którzy coraz częściej atakują użytkowników urządzeń mobilnych.

Ponieważ smartfony stają się inteligentniejsze i bardziej przypominają mini komputery w twojej kieszeni, cyberprzestępcy coraz częściej atakują te urządzenia, które często są postrzegane jako słabe ogniwo twoich prywatnych informacji.
W Internecie istnieje niezliczona liczba zagrożeń bezpieczeństwa, które mogą spowodować spustoszenie w twoim urządzeniu mobilnym, w tym ataki typu phishing, oprogramowanie ransomware, oprogramowanie szpiegowskie i inne złośliwe oprogramowanie.

Ataki typu phishing wykorzystują nikczemne metody gromadzenia danych osobowych. Przykładem może być strona internetowa, która ma wyglądać dokładnie tak, jak strona internetowa twojego banku, a jej celem jest kradzież danych logowania do usługi bankowości internetowej. Programy antywirusowe analizują łącza i pliki, aby upewnić się, że użytkownicy nie ulegną takim atakom phishingowym.

Złośliwe oprogramowanie to bardziej ogólny termin, ponieważ istnieje wiele różnych typów złośliwego oprogramowania. Do tej kategorii należą programy takie jak konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące, ponieważ można ich używać do śledzenia naciśnięć klawiszy użytkowników w celu uzyskania danych osobowych lub zainstalowania innego złośliwego oprogramowania na urządzeniu.
Najlepsze aplikacje antywirusowe nie tylko chronią twoje urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami czy trojanami. Polecane przez nas aplikacje zabezpieczające mogą również wykonywać następujące czynności:

+ Uruchamia skanowanie w poszukiwaniu nowych wirusów i najnowszych zagrożeń w czasie rzeczywistym, aby zapewnić urządzeniu mobilnemu całodobową ochronę
+ Porządkuje twój telefon, aby zwiększyć ilość miejsca w pamięci urządzenia
+ Usypia nieużywane aplikacje, przedłużając w ten sposób żywotność baterii
+ Automatycznie tworzy kopie zapasowe ważnych plików, dzięki czemu nigdy niczego nie stracisz, nawet jeśli zgubisz lub stracisz telefon
+ Chroni twoją prywatność dzięki wbudowanej sieci VPN
+ Skanuje sieci Wi-Fi, aby upewnić się, że nie zostaniesz zhakowany na lotnisku lub w hotelu
+ I wiele więcej...

Wszystkie powyższe elementy zwiększają twoje bezpieczeństwo i zapewnią bardzo potrzebną ochronę przed zagrożeniami internetowymi bez negatywnego wpływu na szybkość telefonu.

Pobierz jedną z najlepszych aplikacji antywirusowych i bezpiecznie surfuj w spokoju bez obawy o zhakowanie!
Istnieją różne bezpłatne programy antywirusowe dla telefonów i warto zapytać, czy można z nich korzystać zamiast płatnych wersji. Niestety, eksperci ds. bezpieczeństwa odkryli w sklepie z aplikacjami sporo nieuczciwych programów, które twierdzą, że zapewniają ochronę, a jednocześnie spowalniają urządzenia, a nawet wykradają dane. Chociaż zwykle lepiej jest korzystać z bezpłatnego programu antywirusowego renomowanej firmy niż żadnego programu antywirusowego, dodatkowe funkcje bezpieczeństwa płatnych wersji i ich stosunkowo niska roczna cena sprawiają, że ogólnie bardziej się je poleca.
Wirusy tworzone są z wielu powodów, ale najczęstszym jest zarabianie pieniędzy. Twórcy złośliwego oprogramowania często gromadzą dane osobowe swoich ofiar, co umożliwia im kradzież tożsamości i kupowanie rzeczy za pomocą skradzionych kart kredytowych lub środków bankowych. A w związku z niedawnym wzrostem ilości oprogramowania ransomware przestępcy ci mogą nawet zablokować twoje urządzenie mobilne, dopóki nie zdobędą pieniędzy, których szukają.
Dość staromodny pogląd dotyczący programów antywirusowych mówi, że używanie ich negatywnie wpłynie na wydajność telefonu. Chociaż bezpieczeństwo jest ważne, ludzie nadal nie chcą spowalniać swoich urządzeń. Na szczęście większość programów antywirusowych zaprojektowanych dla urządzeń mobilnych nie spowolni twojego urządzenia i będzie działać głównie niezauważalnie w tle, cicho wykonując zadanie ochrony.

Wyłączenie odpowiedzialności

Zastrzeżenie: najlepszeantywirusy.pl to bezpłatne źródło online, którego celem jest dostarczenie czytelnikom przydatnych informacji o najlepiej sprzedających się programach antywirusowych. Firmy antywirusowe prezentowane na naszej stronie wypłacają nam wynagrodzenie, co ma również wpływ na umieszczanie i ekspozycję, jaką te firmy uzyskują. Recenzje i informacje przedstawione na naszej stronie stanowią wyłącznie naszą opinię i są pokazane wyłącznie w celach informacyjnych i badawczych. Nie możemy jednak zagwarantować dokładności tych informacji ze względu na nieustannie zmieniający się charakter branży antywirusowej.

 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY:X