Wyłączenie odpowiedzialności reklamodawcy

Recenzja BullGuard

Podsumowanie: Wielokrotnie nagradzana ochrona przed oprogramowaniem malware, a także szereg innych funkcji, w tym kontrola rodzicielska i optymalizacja komputera w bardzo atrakcyjnej cenie.
👍 ZALETY:
  • Korzysta z zaawansowanego uczenia maszynowego dla doskonałej ochrony
  • Funkcja Game Booster (najlepszy antywirus dla graczy)
  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Skromna wartość w pakietach średniej i wysokiej klasy
👎 WADY:
  • Nie jest najbardziej przyjazny użytkownikowi
  • Najtańszy pakiet ma dość ograniczony zestaw funkcji
Funkcje bezpieczeństwa

Bullguard zawiera wszystkie podstawowe funkcje, których użytkownicy oczekują w produkcie antywirusowym, niezależnie od tego, jaki poziom oprogramowania został zakupiony. Dzięki programowi antywirusowemu, chroniącemu przed złośliwym oprogramowaniem i anty-ransomware, Bullguard jest świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą chronić swoje urządzenia w jednym wygodnym pakiecie.

Inną godną uwagi cechą, która sprawia, że ​​Bullguard jest wart uwagi, to obecność wzmacniacza gier. Wzmacniacz gier pozwala użytkownikom z łatwością grać w gry i wykonywać inne zadania o wysokiej wydajności, a Bullguard zajmuje tylne siedzenie i nie pochłania zbyt dużej mocy maszyny, gdy wzmacniacz jest aktywny. Możliwość zapewnienia optymalnej wydajności w razie potrzeby i skupienia się na bezpieczeństwie przez resztę czasu jest mile widzianym dodatkiem do listy funkcji tego produktu.

Wyższe poziomy oprogramowania Bullguard obejmują funkcje, takie jak kontrola rodzicielska i bezpieczna przeglądarka. Chociaż te bardziej zaawansowane funkcje są zalecane, użytkownicy Bullguard nie mogą się pomylić z żadnym z oferowanych pakietów.

Interfejs użytkownika i wydajność

Aspekt wydajności Bullguard jest prawdopodobnie jego największą zaletą, ponieważ to oprogramowanie wydaje się być przeznaczone dla graczy dużo bardziej niż inne produkty antywirusowe. Wspomniany wzmacniacz gier jest ogromnym powodem tego oznaczenia, ponieważ gracze są w stanie zmniejszyć wymagania, jakie Bullguard nakłada na swój system, aby mogli poświęcić te zasoby i mieć pewność, że ich gry nie opóźniają się lub w inny sposób nie ładują się zgodnie z projektem.

Z punktu widzenia doświadczenia użytkownika nie ma większych skarg na to, co do zaoferowania ma Bullguard. Nawigacja po programie jest łatwa, nie spowalnia innych używanych programów.

Licencje i pakiety

Istnieją trzy pakiety, spośród których możemy wybierać w trakcie korzystania z Bullguard, od podstawowego do bardziej wyrafinowanej oferty. Podstawowy program antywirusowy obejmuje tylko jedno urządzenie i obejmuje ochronę antywirusową, a także ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i oprogramowaniem ransomware.

Pakiet Internet Security pozwala na ochronę wielu urządzeń i oferuje takie same zabezpieczenia jak program podstawowy. Oprócz podstawowych zabezpieczeń pakiet Internet Security zawiera bezpieczną przeglądarkę, zaporę ogniową i kontrolę rodzicielską. Ten poziom produktu pozwala również na ochronę urządzeń z systemem Android i iOS.

Na koniec, produkt Premium Protection umożliwia ochronę wielu urządzeń. Oprócz wszystkiego, co jest dostępne w pakiecie Internet Security, ci, którzy otrzymają plan premium Bullguard, mogą skorzystać ze skanowania sieci domowej i ochrony przed kradzieżą tożsamości, co odróżnia ten pakiet od wszystkiego, co ma do zaoferowania Bullguard.

Co ciekawe, różnica w cenie między trzema pakietami jest raczej niewielka, a cena w porównaniu do innych programów antywirusowych niska. Dlatego wskazane jest, aby wybrać pakiet Bullguard średniego lub najwyższego poziomu i cieszyć się pełnym zestawem funkcji.

O firmie

Bullguard pojawił się na rynku w 2002 roku w Danii. Ich długowieczność jest imponująca, podobnie jak ich zaangażowanie w cyberbezpieczeństwo, o czym świadczy ich partnerstwo z NordVPN, którego usługi VPN należą do najbardziej cenionych w tej niszy. Chociaż obecnie pakiet bezpieczeństwa Bullguard nie obejmuje usługi VPN, relacje między Bullguard i NordVPN pomagają jeszcze bardziej zwiększyć wiarygodność marki Bullguard.

Wsparcie klienta

Wsparcie klienta ma zasadnicze znaczenie dla skuteczności programu bezpieczeństwa, ponieważ możliwość utrzymania i działania oprogramowania jest niezbędne, aby uniknąć luk w zabezpieczeniach. W przypadku Bullguard wszyscy użytkownicy mogą korzystać z czatu na żywo 24 godziny na dobę. Taki poziom zaangażowania w obsługę klienta pozwala na zaspokojenie potrzeb każdego klienta przez cały czas, co jest ogromnym plusem tego produktu.

Stała dostępność zespołu wsparcia klienta Bullguard wypada korzystnie w porównaniu ze wsparciem klienta wielu konkurentów Bullguard. Ponieważ wiele programów antywirusowych oferuje wsparcie tylko przez część dnia lub zezwala tylko na niektóre poziomy członkostwa na całodniowe wsparcie, w tej dziedzinie Bullguard wyróżnia się na tle wielu konkurentów.

Nasza opinia: Trzy poziomy jakości

Bullguard to produkt zabezpieczający, który wykonał dobrą pracę rozróżniając różne pakiety bez pozostawiania kupujących pakiety niższego poziomu bez odpowiedniego zabezpieczenia. Produkt jest mocny, od pakietu podstawowego po pakiet premium, z funkcjami, które powinny zaspokajać potrzeby bezpieczeństwa wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, który pakiet zostanie wybrany. Chociaż zalecana jest ochrona przed kradzieżą tożsamości pakietu Premium, użytkownicy wszystkich pakietów mogą być pewni możliwości antywirusowych Bullguard.
 
NASZE NAJLEPSZE OFERTY:X