Informacje o tej Stronie - jak testujemy oprogramowanie antywirusowe

"Kto w tych dniach potrzebuje programu antywirusowego?" twój przyjaciel mógłby spytać.

Ten sam przyjaciel może zmienić zdanie, gdy trojan przejmie jego konto email, konta w mediach społecznościowych i zacznie wysyłać linki, które rozpowszechniają złośliwe oprogramowanie na całą listę jego kontaktów. A jeśli atak ransomware szyfrujący dysk przejmie kontrolę nad twoim komputerem i jakiś anonimowy haker poprosi cię łamanym angielskim o 3 bitcoiny jako okup, albo usunie wszystkie twoje najcenniejsze pliki i zdjęcia, naprawdę skopiesz siebie za to, że nie wydałeś 200 zł lub mniej, rocznie, na ochronę antywirusową.

To konieczność w erze cyfrowej. Właśnie dlatego przetestowaliśmy i sprawdziliśmy ponad 20 różnych programów antywirusowych, abyś mógł wybrać jeden i dalej w spokoju udostępniać posty i oglądać urocze szczenięta online.

Każda recenzja oprogramowania antywirusowego na tej stronie podlega wielu różnym czynnikom, przy czym czynniki te łączą się, aby ocenić ogólną jakość oprogramowania jako całości.

  • Funkcje bezpieczeństwa - program antywirusowy jest tak silny, jak jego lista funkcji zabezpieczeń. To, w jaki sposób program jest w stanie reagować na zagrożenia, jak aktywnie je wyszukuje i chroni przed nimi, jest najważniejsze dla użytkowników. Śledzimy wyniki czterech laboratoriów, które regularnie publikują szczegółowe raporty: SE Labs, AV-Test Institute, MRG-Effitas i AV-Comparatives.

  • Interfejs użytkownika i wydajność - jak łatwy w użyciu jest program antywirusowy i czy spowolni on wykonywanie zadań, które powinien wykonać mój komputer? Odpowiedzi na te kluczowe pytania dotyczą każdego programu, który oceniamy.

  • Pakiety - czy każdy program antywirusowy ma wielopoziomowe pakiety, aby zaspokoić potrzeby kilku osób, czy też są one jednakowe dla wszystkich? Czy jest dostępna bezpłatna wersja oprogramowania? Oceniane są różne pakiety oferowane dla każdego programu antywirusowego, co przyczynia się do naszego ogólnego wyniku oceniania wartości.

  • Obsługa klienta - nie każdy jest obeznany z obsługą komputera, dlatego możliwość szybkiego odpowiadania na pytania różnymi metodami jest niezbędna dla dobrego oprogramowania antywirusowego.

  • Historia firmy - Jak długo firma działa w branży antywirusowej i czy można jej ufać? Przyjrzenie się tym informacjom jest również kluczem do zrozumienia, jak godny zaufania może być program antywirusowy.
  •  
    NASZE NAJLEPSZE OFERTY:X